Malým dětem děláme často osobní asistenty. Když vyrostou, změníme se v osobní řidiče, hlavní sponzory, skalní fanoušky a zprostředkovatele komerčních služeb. Jenže to nesvědčí ani nám, ani našim dětem. Povíme si, jaká jsou rizika, co je pravdy na tvrzení, že práce šlechtí člověka a zamyslíme se nad optimálním řešením pro všechny.

 

Lektorka: Mgr. et Mgr. Pavla Koucká – psycholožka – lektorka cyklu Uvolněné rodičovství. Vystudovala obor Biologie na Přírodovědecké fakultě UK (Mgr. v roce 2000) a obor Psychologie na Filozofické fakultě UK (Mgr. v roce 2005). V roce 2010 se začala vzdělávat v Institutu skupinové analýzy. Spojením teoretického studia, zkušeností z výcviku a zájmu o rodiny vznikl v roce 2014 plán založit Skupiny pro rodiče. Od roku 2014 doposud nabízí klientům individuální a párové poradenství, individuální a párovou psychoterapii a skupinovou psychoterapii. V Portálu jí vyšly knihy Zdravý rozum ve výchově (2014) a Uvolněné rodičovství (2017).

Seminář se uskuteční online ve čtvrtek 17. června 2021 od 18.00 do 20.00 hodin.
Cena: 150 Kč

Seminář bude nahráván, takže pokud ho v daný den a čas nemůžete sledovat, můžete si pustit záznam 30 dní po odvysílání. Přihlášky a informace k semináři získáte na webu www.klubk2.cz nebo u Marty Skulinové na tel. č. 728 660 426 či e-mailu  marta.skulinova@klubk2.cz.

Online seminář: Rodič není sluha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *