Děti pokládají mnoho otázek a na některé z nich se velmi těžko odpovídá. Vždy se ale vyplatí před otázkami neuhýbat. Zveme vás na seminář, kde vám poradíme, jak mluvit s dětmi o smrti. Dozvíte se, jak odpovídat na otázky přiměřeně k jejich věku a nezatajovat informace, proč a jak mluvit s dětmi o smrti, jaké představy o konci života mohou mít děti v různém věku, jak děti prožívají umírání a truchlení, a mnoho dalšího.

Lektorka: Ing. Jindřiška Prokopová – psychosociální pracovnice v organizaci Cesta domů. Absolvovala výcvik Práce s rodinou, výcvik Psycho-Spiritual Support and Guidance for the Dying, pětiletý psychoterapeutický výcvik, výcvik Péče o rodiče po perinatální ztrátě. Je certifikovaným poradcem pro pozůstalé.

Cesta domů zpracovala materiály k tomuto tématu. Budete-li mít čas a náladu, nahlédněte do nich před seminářem: https://www.cestadomu.cz/aktuality/jak-mluvit-s-detmi-o-umirani-a-smrti

Seminář se uskuteční online ve pondělí 24. 5. 2021 od 18.00 do 20.00.
Cena: 150 Kč

Seminář bude nahráván, takže pokud ho v daný den a čas nemůžete sledovat, můžete si pustit záznam 30 dní po odvysílání.

Přihlášky a informace k semináři získáte na webu www.klubk2.cz nebo u Marty Skulinové na tel. č. 728 660 426 či e-mailu  marta.skulinova@klubk2.cz.

Online seminář: Jak mluvit s dětmi o smrti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *