Ve čtvrtek 21. 11. 2019 (16.00 – 18.00 hodin) se v Rodinném centru K2 (Ostružinová 2933/9, Praha 10) uskuteční seminář na téma Děti a média – jak na to?

Jaký vliv má zacházení s technologiemi na zdravý vývoj dětí? Jsou pro děti obrazovky vhodné a od kolika let? A jak to vnímají samotné děti? Co se v nich odehrává?

Co lze dělat už v předškolním věku. Role hry pro rozvoj dítěte. Jak malé děti vnímají svět. Proč jsou technologiemi tak přitahovány. Co mohou dělat rodiče, aby vše probíhalo, jak si představují a děti si rostly radostně a spokojeně. Kolik hodin týdně by děti měly trávit s obrazovkou. Jak vzniká závislost na technologiích. Jak závislost na technologiích mění naši společnost i nás samotné.

  • Jak zdravě žít v digitálním světě, jak správně nastavit používání médií dětmi?
  • A o tom, že děti to zvládnou, když to zvládneme my.
  • Řekneme si, jak na to…

Jan Kršňák, absolvent FF UK oboru filmová věda, se ve svém životě po mnoha zajímavých eskapádách vydal zcela jiným směrem. Zabývá se médii a výchovou dětí v našem civilizovaném světě, kde před médii není úniku.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O HLÍDÁNÍ PROSÍM PO REGISTRACI NAPIŠTE na seminare@klubk2.cz POČET A VĚK DĚTÍ, O KTERÉ SE BUDEME STARAT. Děkujeme 🙂

Seminář: Děti a média – jak na to?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *