PŘIJĎTE SI ve čtvrtek 31. 10. 2109 v 19.00 hodin ZAZPÍVAT do Rodinného centra (Ostružinová 2933/9, Praha 10) AFRICKÉ I NAŠE LIDOVÉ PÍSNĚ.

Hravě, bez velkého úsilí a bez ohledu na jakékoliv hudební zkušenosti.

Původní africké texty písní v aranžmá Anity Daulne jsou nabité sílou různých emocí a zkušeností předků, které se předávaly z generace na generaci. Máte možnost dostat se ke kořenům minulosti a oživit tyto písně skrze náš hlas a tělo.

Výhodou je, že nepotřebujeme číst notový zápis. Stačí se se naladit a nechat se nést na vlně rytmu a melodie a ani texty nejsou nijak složité, jde to tak snadno!!!

Vítán je kdokoliv, kdo má chuť zpívat, rozvíjet svůj hlasový fond, bořit či bariéru mantry ,,neumím zpívat´´ v rámci sborového zpěvu.

Něco o mně: Jmenuji se Marie Lenka Novotná a zpívat jsem začala ve školním sboru. Studovala jsem muzikálovou školu P. Novotného, založila skupinu Jayamantra ve které zpívám, absolvovala týdenní workshopy afrických polyfonií Anity Daulne. Před lety jsem otevřela dílnu afr.polyfonií, kde se scházíme při pravidelných večerech. Navštěvuji hodiny zpěvu, neb stále se mám co učit, ale jeto radost a výzva.

Z vlastní zkušenosti musím říct, že společný zpěv afrických polyfonií byla láska na první poslech 😊

Těším se na Vás Marie Lenka Novotná

Na dílnu Africké polyfonie je nutné se registrovat. Děkujeme. 

Ukázka africké písně

Dílna: AFRICKÉ POLYFONIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *