Zveme na další ročník oblíbené komunitní akce Zahrada ve městě

Klub K2 připravuje už dvanáctý ročník Zahrady ve městě. Oblíbená komunitní akce pro rodiny s dětmi se letos bude konat v sobotu 9. září mezi 9:00 a 14:00 a opět zaplní trh Slunečnice v Jabloňové ulici před Rodinným centrem K2.

Opět se můžete těšit na divadlo pro děti. Tentokrát to bude soubor Buchty a loutky s pohádkou Žabák Valentýn. Vaše děti budou mít možnost vyřádit se v Šikulově dílně, kde si pomocí kladívek a hřebíků vyrobí zvířata nebo dopravní prostředky, a připraveny budou i další dětské dílny.

Občerstvení zajistí Kiosek Oheň a pojízdná kavárna KavAndy. Toulcův dvůr nabídne keramiku, zeleninu, vázané květiny nebo různé dobroty. Na swapovém stánku si budete moci vyměnit knihy. U stánku Českých galerií budete moci zakoupit pokojové květiny, fotografie nebo obrazy malované tvůrci, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním. Chovatelský spolek Darwin představí svůj zvěřinec a nebude chybět ani úchvatný pohled na Zahradní Město z domu Arnika a taneční vystoupení skupiny Zahra dancegroup

Komunitní akci určenou nejen pro všechny obyvatele Zahradního Města každoročně pořádá Klub K2 za podpory MČ Praha 10 a Magistrátu hl. města Prahy.

Program:

10:30 Buchty a loutky: Žabák Valentýn
12:30 Zahra dancegroup
13:00 zpívání s dětmi
10:00, 11:00, 12:00, 13:00 vyhlídka ze střechy domu Arnika

praha-logo-110x110
zmj-logo-2020
Znak_s_textem_Fotor
Automat_logo_01_LOGO-2
mpsv_150x150pxl
K2
Zahrada ve městě XII

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *