Po loňské jubilejní Zahradě ve městě chystá Klub K2 jedenáctý ročník tradiční komunitní akce

Tradiční komunitní akce pro rodiny s dětmi oslavila v loňském roce desáté narozeniny. Letos se prostor trhu Slunečnice v Jabloňové ulici před Rodinným centrem K2 promění v Zahradu ve městě již po jedenácté, a to v sobotu 10. září mezi 9:00 a 14:00. 

Opět se můžete těšit na divadlo pro děti. Tentokrát to bude soubor Loutky bez hranic s pohádkou Bojím se v lese. Vaše děti budou mít možnost se vyřádit v Šikulově dílně, kde si s pomocí kladívek a hřebíků vyrobí fantazijní zvířata nebo dopravní prostředky. O hudební doprovod se postará soubor 1000 lahví. Nebude chybět ani občerstvení a káva. 

Prostor opět zaplní stánky. Toulcův dvůr nabídne keramiku, zeleninu, vázané květiny nebo různé dobroty. Na swapovém stánku si budete moci vyměnit knihy a květiny. U stánku Redukuju si můžete zakoupit ručně šité vychytávky na omezení produkce odpadu. Chovatelský Spolek Darwin představí svůj zvěřinec a stánek organizace Arnika změří množství toxických látek u věcí z vaší domácnosti. Nebude chybět ani úchvatný pohled na Zahradní Město z domu Arnika. 

Budeme rádi, když se k nám přidáte a zpestříte program. Uvítáme místní spolky i aktivní sousedy. Zájemci, pište na marta.budinova@klubk2.cz.

Komunitní akci určenou nejen pro všechny obyvatele Zahradního Města každoročně pořádá Klub K2 za podpory MČ Praha 10 a Magistrátu hl. města Prahy.

Program:

10.30 Loutky bez hranic: Bojím se v lese
11:30-13:30 1000 lahví
9:30, 11:30, 12:30 vyhlídka ze střechy domu Arnika


Komunitní akci určenou nejen pro všechny obyvatele Zahradního Města každoročně pořádá Klub K2 za podpory MČ Praha 10 a Magistrátu hl. města Prahy.
Zahrada ve městě je realizována v rámci soutěže „Zásobník projektů – partnerství pro Prahu 10“ s finančním přispěním městské části Praha 10.

praha-logo-110x110
zmj-logo-2020
Znak_s_textem_Fotor
Automat_logo_01_LOGO-2
mpsv_150x150pxl
K2
Zahrada ve městě XI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *