Výroční zpráva K2 2016

Vážení příznivci Klubu K2,

zalistujte naší Výroční zprávou 2016 a přečtěte si, proč jsme tento rok označili za “černobílý”.

Na začátku roku jsme si prošli napínavým náročným bojem o finance, dopadlo to dobře… I ve výroční zprávě jsou další strany barevné – plné fotografií a informací o běžném provozu, o komunitních akcích, seminářích, kurzech z rodinného centra, informací o celoročním provozu naší školky i o tom, jak jsme v loňském roce školili a chůvy u nás úspěšně skládaly profesní zkoušky….

Velmi nás s vámi baví pomáhat rodičovství zvládat s radostí a lehkostí, děkujeme za vaši důvěru.

[su_spacer size=“50″ class=““]

[su_button url=“http://klubk2.cz/wp-content/uploads/2017/11/KlubK2-vyrocni-zprava-K2-2016.pdf“ target=“self“ style=“flat“ background=“#0bb3aa“ color=“#FFFFFF“ size=“5″ wide=“no“ center=“yes“ radius=“8″ icon=““ icon_color=“#FFFFFF“ text_shadow=““ desc=““ onclick=““ rel=““ title=““ class=““]Stáhnout výroční zprávu 2016[/su_button]

[su_spacer size=“30″ class=““]

Výroční zpráva 2016