Vnímáme vážnost současné situace, a proto jsme se rozhodli přesunout semináře konané Rodinným centrem K2 do ON-LINE prostředí.
 
Má to však i své výhody :).
Zakoupené semináře si můžete pustit i ze záznamu (do 30 dnů od termínu živého vysílání), a to v klidu a pohodlí domova třeba i s partnerem.
 
Seminář RODIČ NENÍ SLUHA se bude konat již toto úterý, 13. 10. 2020 od 18.00 do 20.00 hodin.
  • Lektorka: Mgr. et Mgr. Pavla Koucká, psycholožka
  • Malým dětem děláme často osobní asistenty. Když vyrostou, změníme se v osobní řidiče, hlavní sponzory, skalní fanoušky a zprostředkovatele komerčních služeb. Jenže to nesvědčí ani nám, ani našim dětem. Povíme si, jaká jsou rizika, co je pravdy na tvrzení, že práce šlechtí člověka a zamyslíme se nad optimálním řešením pro všechny.
Seminář HURÁ NA NOČNÍK se bude konat v pátek 30. 10. 2020 od 18.00 do 20.00 hodin.
  • Lektorka: Lucie Tichá, certifikovaná lektorka kurzů pro děti od 3 měsíců do 3 let a seminářů pro rodiče
  • Kdy je vaše batole připravené na nočník a jak dosáhnout úspěchu. Jak řešit nehody a jak se dozvědět, že děťátko potřebuje na nočník, když neumí mluvit? Tento seminář vám poskytne odpovědi na tyto otázky.
  • Lektorka vám “odplenkování” ukáže jako cestu vlakem, od položení kolejí, pomalý rozjezd, až po fázi plnou parou vpřed a příjezd do stanice “Chodím na nočník”.
  • Metoda nabízí jednoduché a účinné tipy, jak začít s učením a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu. Koncept Hurá na nočník je určen primárně pro děti od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti.
 
Prosíme, na semináře se registrujte ZDE:
Rodinné centrum K2
Semináře budou ON-LINE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *