Už jste někdy přemýšleli o tom, co vám chce vaše nemluvně říci nebo proč pláče? Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě předtím, než je schopné mluvit.

Zveme vás na seminář Znakování je řečí miminek – program Baby Signs, ve kterém se dozvíte, jak podpořit přirozený rozvoj řeči vašeho miminka. V semináři se dozvíte vše potřebné a získáte výukové materiály na doma pro vás i vaše dítě.

Seminář se uskuteční v úterý 29. 9. 2020 od 16.00 v Rodinném centru K2 (Ostružinová 2933/9, Praha 10).

Seminář je určen pro rodiče. Jeho obsah není totožný s kurzem Znakujeme se zpěvem a hrou pro děti a účast na semináři není podmínkou následné účasti na kurzu, byť vám poskytne cenné informace pro úspěšné znakování s vašimi dětmi.

V ceně semináře (250,- Kč) jsou zahrnuty základní materiály ke znakování.

Na seminář se můžete registrovat ZDE.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O HLÍDÁNÍ (např. starších sourozenců, miminka můžete mít samozřejmě při sobě), PROSÍME, PO REGISTRACI NAPIŠTE na seminare@klubk2.cz POČET A VĚK DĚTÍ, O KTERÉ SE BUDEME STARAT. Děkujeme 🙂

Seminář: ZNAKOVÁNÍ JE ŘEČÍ MIMINEK – program BABY SIGNS®

1 komentář u „Seminář: ZNAKOVÁNÍ JE ŘEČÍ MIMINEK – program BABY SIGNS®

  • 23. 9. 2022 (8:22)
    Trvalý odkaz

    dobry den jmenuji se martina kafterani ..trvalym bydlistem v jicine ..prechodnym bydlistem v recke republice v soluni……vzhledem k velkemu zajmu o vas seminar jsem se chtela zeptat jestli bude moznost tuto hodinu vyuky sledovat na vasich strankach ……at uz online nebo za nejaky poplatek …je to totiz jedina moje moznost jak vase seminare sledovat…….dekuji moc za kladne vyrizeni….preji krasny den

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *