Seminář: Sourozenecká rivalita

Řešíte často spory mezi sourozenci? Žárlivost mezi starším a mladším potomkem? Sourozenecká rivalita je běžnou součástí růstu dětí. Není třeba se jí lekat. Naopak, dá se skvěle využít.

Na semináři vám lektorka představí podstatu Výchovy bez poražených a P.E.T. kurzů a něco si také rovnou vyzkoušíte. Společně se zaměříte na to, jak v souladu s touto metodou mohou rodiče pomoci dětem projít sourozeneckými rozepřemi a jak podpořit dobré vztahy mezi dětmi. Jak se z toho necítit špatně. Následně bude prostor pro vaše dotazy.

Lektorka: Šárka Kučerová, máma 3 dětí. Vystudovala pedagogickou fakultu. Už na škole hledala cesty, jak komunikovat s lidmi jinak než autoritativně. Po třetím porodu prošla výcvikem pro duly a začala se věnovat podpoře žen v těhotenství, při porodu a dále v mateřství různými způsoby. Pracuje také na Lince bezpečí jako koordinátorka projektu Linka bezpečí ve vaší třídě. V létě 2017 se stala lektorkou P.E.T. kurzů, které vycházejí z myšlenek T. Gordona a jsou založené na síle osobního setkání a předávání zkušeností a v létě 2018 také lektorkou T.E.T, kurzů Škola bez poražených pro učitele.

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 27. dubna 2023 od 16.00 do 18.00 hodin.
Cena: 150 Kč

Přihlásit se můžete zde nebo u Marty Budinové na tel. č. 728 660 426 či e-mailu: marta.budinova@klubk2.cz.

Po celou dobu semináře je zajištěno hlídání dětí.

Akci podpořila Městská část Praha 10. 

Seminář: Sourozenecká rivalita (27. 4.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *