Seminář: Prevence závislosti a šikany

Lektor: Vítek Hrbáček – akreditovaný VTI trenér (Výcvik ve videotréninku interakcí). Zabývá se prací se skupinovou dynamikou třídních kolektivů. Zaměřuje se na posilování zdravých vztahů a zdravé komunikace, na řešení nevhodných prvků chování a šetření šikany formou včasné intervence. Snaží se o stmelování kolektivu, o respekt k jinakostem, o vnímání odlišností jako přínosu, ne jako obav z neznámého. 

Šikana obvykle začíná tím, že se okrajový člen skupiny necítí dobře, protože je neoblíbený a není uznáván. Šikana je na našich školách poměrně častým jevem, o kterém se ale ve většině případů nemluví. Přitom existují způsoby, jak ji efektivně řešit, i když je to mnohdy náročný úkol. 
Na semináři se například dozvíte:
* jak řešit situaci, kdy zjistíte, že je vaše dítě šikanováno
* jak mu pomoci
* na koho se obrátit o pomoc 

Seminář se uskuteční v úterý 26. září 2023 od 16.00 do 18.00 hodin.
Cena: 150 Kč

Přihlásit se můžete zde nebo u Marty Budinové na tel. č. 728 660 426 či e-mailu: marta.budinova@klubk2.cz.

Po celou dobu semináře je zajištěno hlídání dětí. Po celou dobu semináře je zajištěno hlídání dětí. Abychom zajistili dostatečný počet personálu na hlídání dětí, prosím vás o přihlášení dětí, které s vámi na seminář půjdou, do našeho systému – hlídání dětí při semináři Prevence závislosti a šikany. Každé dítě prosím přihlaste zvlášť.

Seminář: Prevence závislosti a šikany (26. 9.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *