Seminář: Posezení s dulou

Lektorka: Jana Barrera (certifikovaná dula AmmaDula Akademie a laktační poradkyně) provází ženy těhotenstvím, porodem a poporodním obdobím. Napomáhá ženám spojit se s jejich přirozenou moudrostí a intuicí, vnímat správně signály a potřeby jejich dětí a prožívat mateřství v radosti a lehkosti.

Na semináři se dozvíte, jak vám může porodní asistentka či dula pomoci – v těhotenství, při porodu a v počátcích mateřství, jak podpořit zdárný průběh těhotenství a porodu, jak se vyrovnat s běžnými obtížemi, které těhotenství přináší, jak vybrat místo porodu a ty, kteří vás doprovodí, co je třeba zařídit před porodem a po něm, jaká jsou specifika doprovodu do porodnice a doprovodu u porodu doma, jak se připravit na šestinedělí a život s miminkem a spoustu dalších informací.

Seminář se uskuteční v pondělí 6. listopadu 2023 od 12.30 do 14.30 hodin.
Cena: 150 Kč

Přihlásit se můžete zde nebo u Marty Budinové na tel. č. 728 660 426 či e-mailu: marta.budinova@klubk2.cz.

Po celou dobu semináře je zajištěno hlídání dětí. Po celou dobu semináře je zajištěno hlídání dětí. Abychom zajistili dostatečný počet personálu na hlídání dětí, prosím vás o přihlášení dětí, které s vámi na seminář půjdou, do našeho systému – hlídání dětí při semináři Posezení s dulou. Každé dítě prosím přihlaste zvlášť.

Seminář: Posezení s dulou (6. 11.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *