Seminář: Komunikace, hranice a vztek

O respektu v komunikaci s dětmi se v dnešní době mluví naštěstí velmi často, přesto stále málo dospělých ví, jak vypadá respekt s ohledem na věk a temperament dětí. Když je situace dobrá, dospělí se snaží na děti nekřičet a nebít je – nicméně mívají obtíže s nastavováním hranic. A se vztekem, svým i svých dětí, protože hranice bývají nejasné a očekávání k chování dětí nepřiměřená.

Na semináři probereme, jak se děti učí komunikaci, jak vypadá naslouchání a dialog s miminky a batolaty. Jak vypadá domluva s předškoláky a školáky. A jak různě můžeme dětem nastavovat hranice a pracovat s emocemi v souladu s vývojovými možnostmi dětí.

Lektorka: Irena Kubantová – zakladatelka Montessori praxe, lektorka kurzů pro rodiče, maminka tří dětí. Zkušenosti s Montessori a vědomého rodičovství sbírá od roku 2008 na kurzech, seminářích a pobytech se snahou uvést vše do praxe doma se svými třemi dětmi. 
www.irenakubantova.czwww.montessori-praxe.cz

Seminář se uskuteční v úterý 6. června 2023 od 16.00 do 19.00 hodin.
Cena: 150 Kč

Přihlásit se můžete zde nebo u Marty Budinové na tel. č. 728 660 426 či e-mailu: marta.budinova@klubk2.cz.

Po celou dobu semináře je zajištěno hlídání dětí. Po celou dobu semináře je zajištěno hlídání dětí. Abychom zajistili dostatečný počet personálu na hlídání dětí, prosím vás o přihlášení dětí, které s vámi na seminář půjdou, do našeho systému – hlídání dětí při semináři komunikace, hranice a vztek. Každé dítě prosím přihlaste zvlášť.

Seminář: Komunikace, hranice a vztek (6. 6.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *