PRAVIDELNÉ KURZY PRO RODIČE S DĚTMI

Po prázdninové přestávce se na vás opět těšíme v Rodinném centru K2. Přijďte si zdarma prohlédnout naše prostory a zažít atmosféru kurzů na UKÁZKOVÝCH LEKCÍCH PRAVIDELNÝCH KURZŮ PRO RODIČE S DĚTMI V TÝDNU OD 14. 9. – 18. 9. 2020.

Rozvrh kurzů najdete ZDE.

DĚTSKÝ KLUB „ZKUSÍME TO BEZ MAMINEK“ 

Začínáme 1. září 2020.

 1. týden (4., 3. a 4. září) – ÚT, ČT, PÁ: 8.30 – 12.30 hod.

  Tento týden je pro vás a vaše děti klub „Zkusíme to bez maminek“ otevřen zdarma. V prostoru klubu můžete trávit čas společně se svými dětmi a napomoci jim s poznáváním nového tak, aby se cítily v prostoru jistě a bezpečně. Seznámíte se s lektorkami, které vám rády zodpoví vaše dotazy.

  2. týden (8., 10. a 11. září) – ÚT, ČT, PÁ: 8.30 – 12.30 hod.

  Tento týden nastává 2. fáze adaptace dětí, tentokrát už si budou zvykat být v klubu bez rodičů. Délku času domluvíte na základě individuálního posouzení s lektorkami a čas se bude postupně prodlužovat.

  V tuto chvíli je kapacita Dětského klubu „Zkusíme to bez maminek“ plně obsazena.

PORADENSTVÍ v Rodinném centru Klubu K2

V rámci projektu Komunitní práce s rodinou nabízíme služby poradenství. Nebuďte na své problémy sami. Využijte možnost se poradit, zkonzultovat to, co vás trápí, s odborníkem. 

 • Právní poradna s JUDr. Janou Seemanovou, Ph.D.
 • Odborné poradenství s Martou Zlámanou – výchova dětí, osobní rozvoj, pomoc při zvládání těžkých životních situací, pomoc v partnerských a rodinných vztazích, práce se stresem, pomoc při zvládání deprese, panických a anxiózních stavů.
  • Přihlášky a informace u Lucie Jindrákové,
   na e-mailu: 
   rc@klubk2.cz, tel.: 723 824 703.  
Rodinné centrum K2 se v září opět otvírá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *