Zveme vás na ochutnávkový seminář Výchova bez poražených, který je postaven na myšlence, že výchova se může obejít bez trestů a vést k naplnění potřeb dětí i rodičů takovým způsobem, aby z nejbližších vztahů nikdo nevycházel poražený. 

Seminář se uskuteční ON-LINE, ve čtvrtek 7. 4. 2021 od 18.00 do 20.00 hodin

Dovednosti, které si na semináři ukážeme, pomáhají rodičům budovat a udržovat dobré vztahy s dětmi, řešit složité situace a zvládat i konflikty v rodině.

Představíme si na něm základní myšlenky Výchovy bez poražených a P.E.T. kurzů od Thomase Gordona a něco si také rovnou vyzkoušíme. Určitě bude i prostor pro vaše dotazy. Více také na www.vychovabezporazenych.cz.

Lektorka: Šárka Kučerová, máma tří dětí, lektorka P.E.T. kurzů, které vycházejí z myšlenek Thomase Gordona a jsou založené na síle osobního setkání a předávání zkušeností a lektorka T.E.T. kurzů Škola bez poražených pro učitele.

Něco o lektorce: Jsem Šárka, máma tří dětí. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu. Už na škole jsem hledala cesty, jak komunikovat s lidmi jinak než autoritativně, jinak, než nás učili, jinak, než tam mluvili s námi. Po narození mých vlastních dětí jsem se rozhodla změnit profesi, protože jsem nechtěla své děti odložit a jít učit nějaké cizí. Rozhodli jsme se s mužem neposílat děti do žádných institucí a být spolu, jak dlouho nás to bude bavit. Po třetím porodu jsem prošla výcvikem pro duly a začala se věnovat podpoře žen v těhotenství, při porodu a v šestinedělí různými způsoby. Sílu podpory a provázení vidím hlavně v osobním setkávání, předávání zkušeností a sdílení zážitků. Proto kromě jiného organizuji podpůrné skupiny pro rodiče v různých obdobích rodičovství. Více o mě na stránkách www.pocatkymaterstvi.cz. V současné době se také v organizaci České duly věnuji vzdělávání nových i stávajících kolegyň jako manažerka kurzů i lektorka výcviku.

V létě 2017 jsem se stala lektorkou P.E.T. kurzů, které vycházejí z myšlenek Thomase Gordona.

Thomas Gordon věří, že se výchova dětí může obejít bez trestů a vést k naplnění jejich potřeb i rodičů takovým způsobem, aby z nejbližších vztahů nikdo nevycházel poražený. Na základě této myšlenky vytvořil praktický osmitýdenní kurz, na kterém procvičuje dovednosti, které pomáhají rodičům budovat a udržovat dobré vztahy s dětmi, řešit složité situace a zvládat i konflikty v rodině.

Cena: 150,- Kč

Přihlášky a informace k semináři získáte na ZDE nebo u Marty Skulinové na tel. č. 728 660 426 či e-mailu: marta.skulinova@klubk2.cz.

Všem registrovaným účastníkům zašleme 1 hodinu před začátkem semináře připomenutí s linkem ke spuštění lekce.

ON-LINE SEMINÁŘ: Výchova bez poražených

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *