Kdy je vaše batole připravené na nočník a jak dosáhnout úspěchu? Jak řešit nehody a jak se dozvědět, že děťátko potřebuje na nočník, když neumí mluvit?

Zveme vás na ON-LINE seminář, během kterého vám lektorka ukáže “odplenkování” jako cestu vlakem, od položení kolejí, pomalý rozjezd, až po fázi plnou parou vpřed a příjezd do stanice “Chodím na nočník”.

Metoda nabízí jednoduché a účinné tipy, jak začít s učením a zajistit, aby si dítě udrželo zájem a motivaci během celého procesu. Koncept Hurá na nočník je určen primárně pro děti od 1 roku s cílem úplného odstranění plenek nejpozději do 2 let, ale metoda je efektivní i pro starší děti.

Seminář HURÁ NA NOČNÍK se uskuteční ON-LINE v pátek 30. 10. 2020 od 18.00 hodin. Prosíme, registrujte na seminář ZDE: https://rc-klubk2.webooker.eu/Courses/Register/123751?returnUrl=Courses&tabName=detail

V ceně semináře je zahrnuta publikace k tématu v hodnotě 100,- Kč (materiály budou připraveny k vyzvednutí před konáním semináře v Rodinném centru K2, přihlášeným účastníkům pošleme informaci e-mailem).

Rodinné centrum K2

On-line seminář: Hurá na nočník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *