Nový koncept Rodinného centra K2 - dotazník

Milí přátelé, 

obracíme se na vás s velkou prosbou o vyplnění tohoto krátkého dotazníku. Vaše odpovědi pro nás budou velkou pomocí při vytváření nové nabídky aktivit, během kterých se s vámi všemi v průběhu roku potkáváme v Rodinném centru K2. Záleží nám na tom, aby nás to všechny společně těšilo a bavilo, dejte nám touto cestou vědět, co nového byste uvítali.

Na konci června 2024 ukončíme provoz Dětského klubu V ostružiní. Je to velká změna, pro kterou jsme se rozhodli v rámci reorganizace celého Klubu K2, o. p. s. 

Nyní pracujeme na novém konceptu Rodinného centra K2 pro školní rok 2024/25.

Ze stávajících aktivit chceme zachovat pravidelné  kurzy pro rodiče s dětmi (Hrátky s bubny v pondělí, ve středu kurzy Ležím, Lezu a První Krůčky). V rodinném centru budou i nadále probíhat jednorázové dílny a komunitní akce. V rámci dotazníku se zaměřujeme na hledání nových PRAVIDELNÝCH AKTIVIT, pro které se v rodinném centru otevírá více prostoru.

Děkujeme moc za váš čas a věříme, že s vaší pomocí se nám podaří naplnit prostor rodinného centra ku prospěchu a potěšení všech. Něco končí a něco nového začíná.

Nový koncept Rodinného centra K2 – dotazník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *