Rodinné centrum K2 vás i letos zve na dílnu, ve které si vyrobíte lucerničky, které budete moci rozsvítit ve svatomartinském průvodu.

Dílna: Výroba lucerniček do svatomartinského průvodu se uskuteční ve čtvrtek 14. 11. 2019 (16.00 – 18.00 hodin) a je určená pro rodiče s dětmi. Lucerničky si vyrobíme z papíru a ozdobíme je razítky.

Svatomartinský průvod

V pátek 15. 11. 2019 od 16.30 hodin se společně vydáme s rozsvícenými světýlky a svatomartinskými písněmi od Rodinného centra K2 do parku Chrpové-Malinová, kde možná potkáme sv. Martina na bílém koni s pokladem. Do průvodu rádi přivítáme dobrovolníky a muzikanty.

  • 15:30 sraz pro dobrovolníky, pěveckou a hudební podporu průvodu
  • 16:30 zahájení před RC, legenda o sv. Martinovi se zpěvem
  • 17:00 společné setkání v parku, ztišení při světýlkách s nadějí, že zahlédneme sv. Martina

V parku bude přichystán prodej jednoduchého svatomartinského občerstvení, svařák, čaj, svatomartinské rohlíčky (přes velký zájem husa ani letos nebude). Pokud byste chtěli něco napéct a podělit se o to s ostatními, a tím naplnit význam poselství sv. Martina, budeme Vám moc vděční.

V ceně 50,- Kč je zahrnut příspěvek na organizaci, muziku, čaj a sladkost do svatomartinského průvodu. PROSÍME, DEJTE NÁM VĚDĚT, S KOLIKA DĚTMI DORAZÍTE, AŤ MŮŽEME VŠE PĚKNĚ PŘICHYSTAT na e-mail seminare@klubk2.cz nebo prostřednictvím rezervačního systému.

Rodinné centrum K2

Na svatého Martina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *