Sice teprve začíná jaro, ale už je čas myslet na letní prázdniny. Tým zkušených učitelek už nyní připravuje pro děti ve věku od 3 do 6 let pestrý program plný zábavy a her, který bude rozdělen do tematických týdnů.

Na co se mohou děti těšit?

V Letní školce K2 si i letos budeme hrát na piráty, prožijeme zajímavá dobrodružství v čarodějnické domácnosti nebo se s dětmi vydáme do světa pohádek, víl a skřítků. Nebude chybět ani dobrodružství s námořníky, Ferdou Mravencem nebo dráčkem Fráčkem. Prázdninový program bude ve vybraných týdnech zpestřen keramickou dílnou, v rámci které se děti naučí pracovat s hlínou a vytvoří si zajímavé keramické výrobky.

Díky tomu, že Školka K2 disponuje velkou přírodní zahradou, bude většina připravovaných aktivit probíhat venku. Nebojíme se ani vysokých letních teplot, na zahradě je dostatek stínu.

Celodenní strava je zajištěna společností Ekolandia, se kterou máme jen ty nejlepší zkušenosti – svačiny i obědy jsou vždy čerstvé a zdravé.

Jakým způsobem mohou rodiče přihlásit své děti do letní školky?

Rodiče mohou své děti přihlásit osobně přímo ve Školce K2, telefonicky nebo prostřednictvím webových stránek www.klubk2.cz.

V případě uzavření Letní školky K2 z epidemických důvodů (karanténa apod.) vám bude vrácena plná částka nebo si budete moci vybrat jiný prázdninový týden.

Školka K2, Olešská 18/2222, Praha 10

Klub K2

 

Letní Školka K2

Léto v Klubu K2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *