Zahrada ve městě

Srdečně vás zveme na šestý ročník akce pro celou rodinu Zahrada ve městě. Bohatý program na vás čeká v sobotu 23. září od 9 do 14 hod na trhu Slunečnice vedle našeho rodinného centra v Ostružinové ulici 9.

Děti se mohou těšit na dvě divadelní představení: v 10 hod na pohádku „O Šípkové Růžence“ divadla U staré herečky a od 12 hod na představení „Včelky“ s následnými tematickými aktivitami Ekodomova, například výrobu svíček ze včelího vosku či prohlídku včelařského vybavení.

Významnou součástí programu bude v slavnostní odhalení nových prvků na naučné stezce Zahrada ve městě. U naučné tabule v Podléškové ulici přibude dřevěný objekt „Bludiště ke královně“ a k odpočinku „Mravenčí posezení“.

Nejen pro obyvatele Zahradního města jsme připravili novou interaktivní mapu Zahradního Města „Projdi se s námi zahradou“. V mapě jsou zakresleny všechny prvky naučné stezky Zahrada ve městě a je plná her pro celou rodinu, úkolů pro děti a krásných ilustrací výtvarnice Lucie Martiškové.

Svůj stánek budou letos na akci mít i ochočení netopýři. Pro děti je připravena řada dílniček, od pletení stojánků na tužky a výroby sešitů i mravenců, po keramiku a netopýří dílnu… Kluci a tátové se mohou opět těšit na oblíbenou Šikulovu dílnu, kde přijdou na řadu pilky, kladiva a hřebíky.
Návštěvníci budou moci na akci nakoupit různé dárkové předměty, především ruční výroby.Zahrada ve městě leták
Živou hudbou bude Zahradu ve městě doprovázet harmonikář.

Šestý ročník akce Zahrada ve městě připravil Klub K2 ve spolupráci s Městskou částí Prahy 10.

Akce Zahrada ve městě se koná za každého počasí.
Vstup zdarma.

Více o projektu v záložce Zahrada ve městě na našich stránkách.

[su_spacer size=“5″ class=““]

Leták ke stažení

[su_spacer size=“30″ class=““]

Zahrada ve městě VI