Výroční zpráva K2 2009

Dostáváte do rukou výroční zprávu shrnující pátý rok činnosti Klubu K2.

Když jsme před pěti lety vstoupily do mateřské školy Hřibská, viděly jsme tu staré
opotřebované podlahy a oprýskané zdi. Společnými silami jsme vytvořily to, co maminky s dětmi znají jako Klub K2. Pobývalo a pracovalo se nám ve školce moc dobře. Mimo jiné i díky paní ředitelce MŠ Martině Drbohlavové, která nám vždy uměla vyjít vstříc a na jejíž slovo jsme se pokaždé mohly spolehnout.

V červnu 2009 nám však z radnice Prahy 10 oznámili, že potřebují zvýšit kapacitu MŠ a není možné prodloužit nám smlouvu na další období.

Díky vám všem, kteří jste s námi vytvořili společenství rodičů, kteří si chtějí hrát, prožít či tvořit něco se svými dětmi, kteří chtějí poznávat a učit se, kteří si kladou otázky a hledají odpovědi a kteří se vydávají na nové cesty. I my se vydali na novou cestu, a to do Ostružinové 9 v Praze 10. Prostory, které jsme našly nám připadaly ideální z několika důvodů. Prostory pro nový klub jsou velikostí srovnatelné s klubem v Hřibské. Vchod a bezprostřední okolí nového klubu je v klidové pěší zóně. Prostory jsou čisté a prosvětlené. Po zdařilé rekonstrukci se i zde podařilo vytvořit hezký, útulný a pohodlný klub pro rodiče s dětmi.

Díky maminkám, které se během uplynulých pěti let zapojily do dobrovolnického týmu, bez kterého by nebylo možné uspořádat žádnou větší akci pro rodiny s dětmi. Díky těm, kteří nám přispěli dary, odbornou radou, dobrovolnou prací či pravidelnou službou.

Věříme, že to, co děláme, má smysl a vaše návštěvnost a zájem to potvrzuje. 9. 9. 2009 zahájil Klub K2 svoji činnost na nové adrese Ostružinová 2933/

[su_spacer size=“50″ class=““]

[su_button url=“http://klubk2.cz/wp-content/uploads/2017/11/KlubK2-vyrocni-zprava-K2-2009.pdf“ target=“self“ style=“flat“ background=“#0bb3aa“ color=“#FFFFFF“ size=“5″ wide=“no“ center=“yes“ radius=“8″ icon=““ icon_color=“#FFFFFF“ text_shadow=““ desc=““ onclick=““ rel=““ title=““ class=““]Stáhnout výroční zprávu 2009[/su_button]

[su_spacer size=“30″ class=““]

Výroční zpráva 2009