Rok s rokem se sešel a dětem opět začínají letní prázdniny. Jednou z možností, jak si děti mohou léto užít, je přihlásit je do Školky K2.

Školka K2 má otevřeno i v létě

Školka K2 opět otevírá o prázdninách letní školku pro děti ve věku od 3 do 6 let.  Tým zkušených učitelek připravuje pro děti pestrý program plný zábavy a her, který je rozdělen do tematických týdnů.

Letní školce K2 si i letos budou děti hrát třeba na indiány, prožijí zajímavá dobrodružství ve světě pohádek nebo se stanou žáky v čarodějnické škole. Prázdninový program bude v některé týdny zpestřen keramickou dílnou, v rámci které se děti naučí pracovat s hlínou a vytvoří si zajímavé keramické výrobky.

Díky tomu, že Školka K2 disponuje velkou přírodní zahradou, bude většina připravovaných aktivit probíhat venku. Nebojíme se ani vysokých letních teplot, na zahradě je dostatek stínu.

Celodenní strava je zajištěna společností Ekolandia, se kterou máme jen ty nejlepší zkušenosti – svačiny i obědy jsou vždy čerstvé a zdravé.

Jakým způsobem mohou rodiče přihlásit své děti do letní školky?

Rodiče mohou své děti přihlásit osobně přímo ve Školce K2, telefonicky nebo prostřednictvím webových stránek www.klubk2.cz.

Školka K2, Olešská 18/2222, Praha 10

www.klubk2.cz

Léto v Klubu K2

1 komentář u „Léto v Klubu K2

  • 7. 7. 2020 (19:06)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den, berete na prázdninový provoz i mladší děti?
    Dekuji

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *