Období rozvodu nebo rozchodu je beze sporu velmi náročné pro všechny členy rodiny. Děti v tomto věku “v tom” jsou často samy i přes veškerou lásku, snahu a podporu rodičů. Sdílení zkušeností a prožitků s vrstevníky v nestranném, důvěrném a do jisté míry anonymním prostředí dětem pomáhá  lépe se v nastalé situaci zorientovat a porozumět změnám, které se v jejich životě dějí.

V Rodinném centru K2 proto pro vás ve spolupráci s Městskou částí Praha 10 otvíráme kroužek „KDYŽ SE MÁMA A TÁTA ROZCHÁZEJÍ“ určený dětem ve věku 7 – 12 let, kterým rozchod rodičů přináší do života změnu.

Kroužek je vedený hravou formou. Jeho program je postavený na hře, pohybu, kresbě a slovu. Páteř lekcí a podklad k diskusím tvoří práce s pracovním sešitem „KDYŽ SE MÁMA A TÁTA ROZCHÁZEJÍ“ (When mom and dad separate) od Marge Heegaard, jenž se postupně věnuje tématům, které rozchod rodičů provází. Každé dítě dostane vlastní sešit, do kterého si kreslí, píše a vyplňuje.

Máte-li zájem o více informací o kroužku nebo chcete své dítě přihlásit, navštivte www.rodiceserozchazeji.cz nebo kontaktujte Evu Barešovou na tel. 777844694, e-mail rodiceserozchazeji@gmail.com.

Termín konání: 7. 4. 2020 – 23. 6. 2020 od 16.30 – 18.00 hodin (každé úterý, celkem 12 setkání)

Počet dětí: min. 4. max. 12 (Kroužek bude otevřen pouze při naplnění kapacity 4 dětí)

Cena: BEZPLATNÝ

Kroužek KDYŽ SE MÁMA A TÁTA ROZCHÁZEJÍ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *