Díky za vaše díky! Končí kampaň #dikymami! #dikytati!

Od září 2018 jste měli možnost poděkovat svým rodičům v rámci naší kampaně na podporu rodičovství. Doufáme, že vás kampaň bavila alespoň tak, jako bavila nás. A třeba ještě víc! Ale nedá se nic dělat. Kampaň končí a my vám nabízíme krátké shrnutí.

170 poděkování

Přes webovky www.dikymami.cz a www.dikytati.cz přišlo více než 100 krásných děkovaček, které putovaly do mailů nebo poštovních schránek oceněných rodičů. Další poděkování nasbíral náš akční foto-tým, který jste mohli potkat v ulicích Prahy 10. Celkem se nám sešlo 170 poděkování, jedno lepší, než druhé.

>>> Podívejte se na parádní fotky <<<

40 000 lidí zasažených on-line

 

Díky fotkám, vizuálům a propagačnímu videu se nám podařilo kampaní zasáhnout až 40 tis.lidí na webu a Facebooku. Ikdyž jsme cílili hlavně na mladé rodiče z Prahy 10, kampaň #dikymami! #dikytati! neznala hranic. Ze všech palců nahoru a sdílení máme velkou radost.:)

 

 >>> Koukněte na motivační video <<<

 

#dikymami!, #dikytati!, všude kam se podíváš

 

Na Praze 10 jste v říjnu mohli vidět také naše billboardy a plakáty. Téma ocenění rodičovství se tak dostalo do veřejného prostoru, a my věříme, že vedle reklam na vysavače, koncerty a politické strany se jednalo o svěží vítr. Rodiče si naše ocenění zaslouží!

 

 

Děkujeme všem, kteří se do naší kampaně zapojili. Partnerům a spřáteleným organizacím, kteří sdíleli naše video na Facebooku a pomohli s distribucí kampaně ve veřejném prostoru, a hlavně všem, kteří se rozhodli svým rodičům poděkovat.

Klub K2

www.klubk2.cz

 

 

Klobouk dolů. Poděkování není žádná samozřejmost.

Díky za vaše díky! Končí kampaň #dikymami! #dikytati!