Julie Blábolová

manažerka Školky K2

Zajišťuji chod Školky K2  a podílím se na organizaci komunitních akcích Klubu K2. Mám zkušenosti z firem jak v Česku, tak v zahraničí, kde jsem se věnovala především oblasti provozu a organizace firem. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Manažer neziskové organizace a obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Domluvím se anglicky a francouzsky.

Baví mě, když věci fungují, jak mají.

Natálie Petrovová

vedoucí pečovatelka DS modrá

V Klubu K2 jsem absolvovala  kurz pro pracovníky v sociálních službách se zaměřením na péči o děti a po praxi ve školce už jsem zde zůstala. Ráda s dětmi zpívám, hraju na Orffovy nástroje a na klávesy.

Práce s dětmi mě těší a má pro mě smysl.

Bára Šimánková

pečovatelka DS zelená

V Klubu K2 jsem v roce 2010 absolvovala kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se zaměřením na péči o děti a zkoušku Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Poté jsem dostala nabídku pracovat jako pečovatelka a lektorka v Dětském klubu v programu  „Zkusíme to bez maminek“, od roku 2016 jsem přešla do Školky K2 v Olešské ulici. S Klubem K2 spolupracuji při přípravě komunitních akcí i na akcích typu firemního  hlídání dětí. Ráda dělám práci co má smysl a tou péče o děti bezesporu je. 

Andrea Doležalová

učitelka DS modrá

Zaměřuji se především na pohybový vývoj dětí. Jsem absolventkou VOŠ pedagogickou ve Svatém Jánu pod Skalou – obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Absolvovala jsem i zkoušku NSK – Chůva pro děti do zahájení školní docházky. Mám bohaté zkušenosti v práci s dětmi v nejrůznějších zájmových kroužcích, vedla jsem atletický kroužek a volnočasový klub a pracovala jako vedoucí na dětských táborech.

Největší odměnou  a hlavním cílem je pro mě vidět děti spokojené s úsměvem na tváři.

Petra Velcová

učitelka DS zelená

Absolvovala jsem SŠ – obor předškolní a mimoškolní pedagogika.

Práce s dětmi je pro mne pestrá a smysluplná. Ráda trávím čas s dětmi, především venku v přírodě.

Mgr. Iveta Burdová

vedoucí učitelka DS zelená

Ve Školce K2 se starám o starší děti,  pro ty nejstarší připravuji program předškolní přípravy. Zaměřuji se také na výtvarnou práci s dětmi. Vystudovala jsem obor předškolní a mimoškolní pedagogika a na PedF UK obor český jazyk – výtvarná výchova. Zajímá mě propojení výtvarné činnosti s dalšími složkami předškolní pedagogiky.

Tato práce má pro mě smysl, a navíc mě školka moc baví.

Kateřina Veselá

učitelka DS zelená

Ve Školce K2 se věnuji zážitkovému tvoření, baví mě hrát si společně s dětmi. Jsem absolventkou oboru předškolní a mimoškolní pedagogika a kurzů artefiletiky pořádaných PedF UK. S dětmi také ráda cvičím jógu podle Hany Luhanové.

Práce s dětmi je pro mě smysluplná a je naplněním mého snu. Velmi mě baví, když je pro děti tvoření zážitkem.

Libuše Militká

učitelka DS modrá

Ve Školce K2 se zaměřuji na environmentální výchovu. Absolvovala jsem SŠ obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Průběžně se zúčastňuji dalších vzdělávacích seminářů.

Vidět svět dětskýma očima, mít možnost objevovat společně s dětmi zdánlivě všední věci, provázet je a sdílet poznání, sledovat jejich proměny a pokroky – to mám na své práci ráda.