Adventní hvězdy

Chcete společně s námi přenést trochu světla a radosti do svého domova a třeba i do Domova pro seniory ve Zvonkové ulici? Nebo chcete adventní hvězdou potěšit někoho, koho znáte, a víte, že ho malá pozornost potěší?

Vytvořili jsme pro vás balíčky s materiálem na výrobu barevných hvězd z transparentního papíru, které v době adventní ozdobí jak vaše okna, tak i okna těch, které vyrobenou hvězdou obdarujete.

V každém balíčku najdete materiál na výrobu 4 hvězd s návodem, odkazy na detailnější postup i s fotografiemi najdete na této stránce

Jak získáte balíček s materiály na tvorbu adventních hvězd?

Máte-li zájem o balíček s materiálem, prosíme, napište si o něj naší kolegyni Martě Skulinové na e-mail: marta.skulinova@klubk2.cz. Ona se s vámi domluví na nejvhodnějším způsobu předání balíčku. 

Protože chceme i v této náročné době zachovat předvánoční tradici a nezapomínat na druhé, z darovaného materiálu vyrobíte až 4 hvězdy. Můžete si tak vyzdobit nejen svůj domov, ale i někoho hvězdou obdarovat.

Pokud byste chtěli hvězdou pozdravit obyvatele Domova seniorů ve Zvonkové (to je tam, kam chodíme na Masopust), přineste nám vámi vyrobené hvězdy DO 11. PROSINCE do Rodinného centra K2 v Ostružinové ulici (VŽDY po předchozí domluvě s Martou Budinovou na marta.budinova@klubk2.cz) nebo do Školky K2 v Olešské ulici (do krabice za prvními vstupními dveřmi v době mezi 8.00 – 15.00 hodinou)

Po jejich „týdenní karanténě“ je předáme do Domova pro seniory, kde prosvětlí okna a atmosféru v místnostech. 

Hvězda patří mezi symboly českého adventu a Vánoc. Doufáme, že i k vám domů přinese klid, radost a magické světlo.

Klub K2