Klub K2

Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Základní informace

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Napsal(a)  Zveřejněno v: Poradenství

Klub K2 ,o.p.s. poskytuje komplexní podporu rodinám s dětmi. Vytváří bezpečné prostředí pro rodiny, pomáhá sladit rodinný a pracovní život rodičům malých dětí. Cílem našich projektů je zdravý a harmonický rozvoj rodiny, posilování rodičovských kompetencí, prevence rodinných a partnerských krizí. Jsme aktivním účastníkem komunitního plánování Městské části Prahy 10. Naše aktivity jsou hrazeny z grantů MPSV a Prahy 10 (projekty komunitní práce s rodinou).

 

Naše vize – Klub K2 usiluje o zlepšení postavení rodičů s malými dětmi v soukromém a veřejném životě

 

Poslání – Poskytovat komplexní podporu a služby rodičům s dětmi 0 – 6 let a provádět osvětu rovných příležitostí žen a mužů. Nabízet preventivní a aktivizační služby podporující slaďování rodiny a práce nejen jednotlivcům, ale i zaměstnavatelům a organizacím.

 

Cíle – Prevence sociálního vyloučení žen/rodičů s malými dětmi a uspokojivé sladění rodinného a pracovního života rodičů/žen s malými dětmi. Zdravý a harmonický rozvoj rodiny, posilování rodičovských kompetencí, včasná řešení partnerských a rodinných krizí.Číst 7622 krát Naposledy změněno středa, 07 listopad 2012 08:15

Média

Veletrh sociálních služeb 2012