Klub K2

Školka K2

Školka K2 s programem Rosteme s přírodou.
Více zde

Rodinné centrum K2

Nabízíme příjemně strávený čas pro vás a vaše děti.
Více zde

Poradenství

Sociální služby.

Více zde

Vzdělávací institut

Zkoušky chův, rekvalifikace, semináře, Asociace pečovatelek.

Více zde

Služby pro firmy

Nabídka služeb pro firmy.

Více zde

Staňte se profesionální chůvou – nabídka pro mikrojesle a dětské skupiny Doporučený

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Napsal(a)  Zveřejněno v: Zpravodaj

Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvalifikací (NSK)  "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" proběhly  15. a 28. června 2017 a další zkoušky budou vyhlášeny na říjen/listopad 2017. 

Jednorázová zkouška probíhá formou praktickou, písemnou a ústní  před autorizovanými osobami Klubu K2,o.p.s.  Zkouška prověřuje potřebné znalosti z oboru, například metody a formy pedagogické práce, poznatky z vývojové psychologie, bezpečnost a první pomoc, související právní předpisy. Před zkouškou je třeba mít absolvovanou dohodnutou praxi u dětí (ve Školce Klubu K2 nebo ve Vašem zařízení pečující o přeškolní děti).

Cena zkoušky je 8 000 Kč a zahrnuje individuální konzultaci. 

Pro zájemce pořádá Klub K2 přípravný seminář, na kterém se zájemci dozví podrobné informace ke zkoušce.  Cena přípravného semináře 1500 Kč. Seminář se uskuteční v září 2017.

Na kurz i zkoušku se lze přihlásit samostatně. Informace a přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Klub  K2,o.p.s.  získal jako první v ČR autorizaci pro provádění těchto zkoušek.  NSK je založena na zákonu č. 179/2006 Sb. a umožňuje získat kvalifikaci povolenou pro péči v dětské skupině.

 

Číst 226 krát Naposledy změněno úterý, 27 červen 2017 19:18

Akce

Zpravodaj

Retro

Retro